google-site-verification=5Yq7hX4borle6mASlus6XQ9aG2_DaGICisef2jmwerw

Spolupráce

spolupráce

Pojďte s námi spolupracovat!

 

Vo čem to sakra je? 

Říkejme tomu dropshipping, ty dostaneš přístup k celému našemu katalogu karet, které můžeš nabízet skrze svoje prodejní kanály. Ty najdeš zákazníka, my zabalíme a dodáme karty a ty bereš provizi. 

 

Proč s námi spolupracovat?

Máme super obří nabídku karet, máme prakticky vše od bulku po vzácné kousky, je jedno jestli jsi sólový prodejce, nebo eshop se spousty zákazníků, my ti pomůžeme se věnovat tomu nejdůležitějšímu a to obchodu a budování značky, balení a zásobu karet nech na nás. Máme několik magorů kteří to fakt milujou a neustále sledují co se děje nového, všechny naše zkušenosti a nové poznatky s tebou budeme sdílet, takže za chvilku budeš vědět víc než my.

 Sólo prodejci: 
Pokémoni karty jsou prostě super, kdo by nechtěl vydělávat svým hobby?! 

BiG BiZnIs: 
Protože můžeš prodávat všechny karty co máme v nabídce a nemusíš řešit jejich nákup, nemusíš se babrat s balením a posíláním, nemusíš řešit drahé zásoby, nemusíš prostě řešit nic kromě prodeje a vydělávání peněz.

 

Koho hledáme?

Sólo prodejci
Chceš si rozjet side hustle při škole, nebo při čemkoliv co děláš? Rozumíš světu pokémon karet, není ti cizí práce s Cardmarket/ebay? Máš zkušenosti s prodejem a ideálně nějaký feedback a historii ve svých prodejích? Tak jsi ten koho hledáme. Chceme aktivní lidi co mají zajetý prodejní kanály, nebo chtěj rozjíždět nový, je jedno jestli prodáváš na Facebooku, Aukru, Cardmarketu nebo v garáži s námi můžeš vydělávat odkudkoliv.

 BiG BiZnIs
Jsi eshop a chceš svojí nabídku rozšířit o kusové karty, nebo rozšířit svojí stávající nabídku a nezatěžovat se skladovými zásobami? Jsem přesně řešení pro tebe, my zajistíme celý proces a ty kasíruješ provizi.

Co nabízíme?

Sólo prodejci
Cool způsob přivýdělku, který ti umožní rozjet svůj vlastní pokémonní byznys! Spoj své vydělávání peněz s tvým koníčkem. Pracuj v zajímavém a mladém dynamickém prostředí, kde se zabýváš pokémon kartami. Komunita prodejců ti umožní sdílet informace a zkušenosti. A to není vše! Benefity zahrnují slevy na nákup karet, bonusy za dobré výkony, které můžeš dostat v penězích nebo kartách

BiG BiZnIs
Zajistíme ti skvělou nabídku kusovek a uvolníme ti ruce s celým pozadím prodeje.

 

Jak to funguje?

Sólo Prodejci
Z naší nabídky na Cardmarket si vybereš jaké karty chceš prodat přes své prodejní kanály (Facebook, Instagram, Aukro, Bazoš atd.)
Následně ti pošleme detailní fotografie karet
Tvůj zákazník si vybere a zaplatí na náš účet
My kartu zabalíme a odešleme
Každý týden pak dostanete vyúčtování a platbu vašich provizí. Dohoda o provedení pracovní činnosti, OSVČ

BiG BiZnIs
Dej vědět, narýsujeme to tak aby ti to vyhovovalo

 

Jestli tě to zaujalo, nebo máš nějaké otázky dej vědět!!!